MobiMatter eSIM NedirYakın zamanda keşfettiğim ve yurtdışı seyahatlerimde neden daha önce kullanmamışım diye kendime kızdığım bir konuyu paylaşmak istiyorum. Kullandığımız yerel hat sağlayıcılarının (turkcell vs) yurtdışı kullanım tarifeleri oldukça yüksek. Yurtdışına gittiğimde bu hat işleriyle uğraşmak ve zaman kaybetmek de istemiyorum. Tam bu noktada eSIM sağlayıcıları biz gezginleri kurtarıyor.


eSIM Nedir ?

eSIM, fiziksel bir SIM kullanmak zorunda kalmadan hücresel veri planlarını etkinleştirmenize olanak tanıyan, endüstri standardı bir dijital SIM anlamına gelir. Örnek olarak bir iPhone'a sekiz adet veya daha fazla eSIM yükleyebilir ve iki telefon numarasını aynı anda kullanabilirsiniz. 


Mobimatter eSIM Nedir ?

Mobimatter, seyahat edenlere özel olarak tasarlanmış bir eSIM hizmet sağlayıcısıdır. Mobimatter eSIM, dünya genelinde birçok ülkede kullanılabilen bir dizi özellik sunar. Bu özellikler arasında düşük maliyetli veri paketleri, hızlı ve güvenilir bağlantılar, yerel telefon numarası seçeneği ve esnek planlar bulunur. Bu da, seyahatlerinizde sürekli olarak yeni SIM kartlar almanıza gerek kalmadan iletişimde kalmanızı sağlar.Mobimatter eSIM'in sunduğu avantajlardan biri, hızlı ve kolay bir şekilde etkinleştirilebilmesidir. Sadece birkaç adımda eSIM profilinizi cihazınıza yükleyebilirsiniz. Bu da, yeni bir SIM kart almak için zaman harcamanız gereken durumlarda büyük bir kolaylık sağlar. Mobimatter uygulamasını kullanarak seyahat öncesi veya seyahat sırasında eSIM paketlerini satın alabilir ve ihtiyacınıza göre planlarınızı özelleştirebilirsiniz.


İlk ödemenizde bu MobiMatter Refferal kodu ile alışveriş yaparsanız hem siz hem ben $5 kazanıyoruz !


SERKA90847


Satın alma yaptıktan sonra mailinize bir qr kod gelecek. Seyahat öncesi bu qr kodu okutmanız yeterli. Artık hazırsınız.

Unutmayın, eSIM teknolojisiyle seyahat etmek, gezginler için büyük bir adım atmak anlamına geliyor. Mobimatter eSIM ile dünyayı keşfederken iletişimde kalmanız kolay ve sorunsuz olacak.


Keyifli seyahatler dilerim!


Buy Me A Coffee

Yorumlar