Luther 3. Sezon Bekleyişi


luther dizi tanıtım


3.Sezon Gelirken

İlk 2 sezonuyla büyük bir başarı yakalayan ingiliz dizisi Luther,önümüzde ki aylarda 3.sezonuyla yayına gelecek..Sezonların kısalığından şikayetçi olan biz Luther hayranları,3.Sezonun sadece 4 bölüm olmasını duyunca yıkıldık.Gerçi ingiliz dizilerinin hep kısa olmasına alışkınız ama Luther gibi kalite bir dizinin daha uzun olmasını istiyorum doğal olarak.Dizinin bu denli başarıyı yakalamasının nedenlerinden biri kuşkusuz,oyuncu kadrosu ve özellikle Idris Elba :)

Henüz izlememiş olanlar ve izlemek isteyenler için aşağıda ilgili linkleri bulabilirsiniz,zaman kaybetmeden izlemenizi öneririm.Şimdi sizleri Luther 3.sezon duyuru videosu ile baş başa
bırakıyorum. 


Luther Dizisinin Konusu ?

John Luther, başarılı bir dedektifken dürtülerine yenik düşmesi sonucu bir hata yaparak yaklaşık 7 ay kadar mesleğinden uzaklaştırılır,döndüğünde ise hiçbir şey eskisi gibi değildir. Evliliğinde bazı problemler ortaya çıkmışt ve yaptıklarından dolayı hissettikleri ile arka plana itmeye çalıştığı iç dünyası arasında savaş hakimdir. Mesleğine geri döndüğünü öğrendiği gün, karşısına çıkan davada tanıştığı sanık Alice Morgan ile arasında garip bir bağ oluşur. Sonuç olarak başarılı dedektifimiz meslek arkadaşları ile birlikte çeşitli davaları çözmeye çalışırken yer yer onun iç dünyasına ve özel hayatına dahil oluyoruz. KaynakNOT :  Tanıtım da çalan şarkının sahibi : Emiliana Torrini şarkının adı : Gun . . .Harika bir şarkı seçimi.
Luther Altyazı
Luther Tanıtım
Luther Dizi İzle 

Yorumlar