6.11.2017

Textual description of firstImageUrl

Cezzar Steakhouse Ankara


Cezzar Steakhouse Ankara


Son yıllarda ülkemizde SteakHouse kültürü giderek yaygınlaşıyor. Bunda büyük markaların (nusret,günaydın) elbette etkisi çok.

Ankara'da bundan etkilenmiş bir şekilde bir çok kaliteli mekan açılmaya başladı. En son açılanlardan birisi olan Cezzar Steakhouse'da çok güzel etler yedik.
Cezzar Steakhouse Ankara


Mekandan şöyle hızlıca bahsedersek ; içerisi hafif loş ışıklı, şık sayılabilecek bir ortama sahip. Girişte garsonlar hemen karşılayıp buyur ediyorlar. Siparişleri verip bekliyoruz.

Sırasıyla bakalım neler yemişiz.


Eşlikçiler


Cezzar Steakhouse Ankara


Öncen iştah açıcılar veya eşlikçiler olarak adlandırdığımız bu ürünler gerçekten kusursuz. Laf olsun diye değil lezzetli bir başlangıç olması için oluşturulduğunu ilk çatalda ve görüntüde anlıyorsunuz.

Özellikle füme , ıspanak , mantar çok iz bırakıyor. Füme kendi yapımları. Eve paket almalık bir lezzet :)


Lokum


Cezzar Steakhouse Ankara lokum


Lokum bir mekanda et kalitesini ölçebilmek adına en uygun lezzetlerden birisi. Çünkü karşılaştırma yapabilmek için deneyimlerimiz var ve etin en iyi bölgesinden oluşuyor. Cezzar Steakhouse'da bizden çok iyi not alan bir lezzet oldu. Sivas bölgesinde yetişen kaliteli danadan yapılıyor ve bu fark etmiş.


Şaşlık


Cezzar Steakhouse Ankara şaşlık


Cezzar'da bulunan tek soslu ürün Şaşlık ! Bol soğanlı ve soslu bir şekilde pişen et aslında bonfile bölgesinden yapılıyor. Gayet yumuşak ve lezzetli. Yediklerimiz arasında en iz bırakan ürünlerden birisi Şaşlık oldu.


Kasap Köfte


Cezzar Steakhouse Ankara kasap köfte


Benim mekanda en zayıf bulduğum lezzet köfte oldu. Çok yavan geldi. Anne köftesine alışkın damaklar sanıyorum ben gibi düşünecektir. Fakat denemekte fayda var :)


Cezzar Burger


Cezzar Steakhouse Ankara burger


Cezzar Burger , 200gr kalın çekilmiş kıyma ve taze ekmekten oluşuyor. Pişirme derecesi bence sorulabilir. Benim damak tadıma çok uyduğunu söyleyemem. Sebebi şu 200gr burger ızgarada uygun pişmemiş bunun sebebi içerisinin pişmesini beklerken dışı yanmış ve çok kıtırlaşmış. Bunu aşmanın yolu gramajı veya çapı düşürmek olabilir.


Spagetti


Cezzar Steakhouse Ankara spagetti


Bu spagetti o spagetti değil ! Kolun özel bir kısmından yapılan ince ince kesilmiş etlerden oluşuyor. Bende çok iz bırakmadı fakat denemekte fayda var.


Ve Altın Vuruş : Havuç Dilimi
Gaziantep'den Koçak'dan gelen bu lezzet 2 güne bir taze olarak kargoyla geliyormuş. Bu sayede güzel bir kapanış yapıyoruz. Dondurma ile desteklenen havuç dilimi mekandan doymuş ve mutlu bir şekilde ayırıyor.


Cezzar SteakHouse Menü ve Fiyatlar


Cezzar Steakhouse Ankara fiyatCezzar Steakhouse Ankara Kritik


  • Et kalitesi yüksek. İşletmeci abimiz işini seviyor ve iyi et için uğraşıyor. Taktir ettim.
  • Eşlikçiler iz bırakıyor. Ana yemeklerden rol çalıyor çok güzel.
  • Burger , Kasap Köfte ve Spagetti dışında her şey kusursuz.
  • Serviste bir problem yaşamadık.
  • İçerisi , farklı objeler ile biraz daha hareketlenmeli. Böyle çok kasvetli.
  • Et reyonu zayıf duruyor yeni tip büyük et reyonları koyulmalı.
  • Fiyat/Performans yüksek . Şuan için bu fiyatlarda bu etleri veren çok mekan yok.

Cezzar SteakHouse Ankara İletişim


Adres: Oğuzlar Mahallesi, Ceyhun Atuf Kansu Cd. No:35 Çankaya Ankara
Telefon: (0312) 285 70 75


Takip Et !


Foursquare üzerinden tüm önerilere ve listelere ulaşabilirsiniz. Bunun yanında Instagram üzerinden lezzetli paylaşımlar için göz atmak istersen aşağıda linkler mevcut :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazıya yorum yap :